Komentarze

10 myśli nt. „Komentarze

 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego pracy Pana Krzysztofa. Film, który od Niego otrzymaliśmy, jest fantastyczny, pełen ujęć wzruszających oraz rozbawiających do łez. Ogląda się go jednym tchem. Zawiera wszystkie najważniejsze momenty bez zbędnego przynudzania. Jakość obrazu i dźwięk – świetne. Natomiast współpraca z Panem Krzysztofem przebiegała bez żadnego zarzutu. Kreatywność oraz serce włożone w wykonywaną pracę sprawiły, że film z wesela jest niezapomnianą pamiątką na całe życie.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Krzysztofem i ze szczerym sercem możemy polecić jego usługi. 🙂

 2. Z pełnym przekonaniem możemy zdecydowanie polecić usługi Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm i terminowość. Nagranie z naszego wesela jest dokładnie takie jakiego sobie życzyliśmy, tzn Pan Krzysztof zrealizował nie tylko swój program ale również nasze indywidualne pomysły jakich sobie życzyliśmy ( dodatkowo nie miało to wpływu na cenę gotowego filmu). Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, jakość HD robi swoje bardzo przyjemnie się ogląda i wspomina.

  Pozdrawiamy

 3. Jeżeli chodzi o realizację filmową naszego wesela przez Pana Krzysztofa możemy powiedzieć z zupełną szczerością iż jest to wykonanie na fenomenalnie wysokim poziomie.Wszystkie momenty na których nam zależało zostały uwiecznione z niezwykłą starannością.Widać ile Pan Krzysztof włożył w ten projekt swojej pracy.
  Jest to profesjonalista w każdym calu i pod każdym względem.Podczas filmowania naszej uroczystości był praktycznie wszędzie i jedno jest pewne, jest to fachowiec który zna się na swojej profesji.Ewenementem jest fakt że na płycie znalazły się momenty których się nie spodziewaliśmy.Wspaniałe obycie z kamerą w połączeniu z kunsztem filmowym sprawiły że efekt tego wykonania jest jednym słowem genialny.Film jest tak zrobiony że ciągle chce się bez końca do niego wracać.Serdecznie polecamy Pana Krzysztofa wszystkim tym którzy chcą mieć solidną pamiątkę ze swojej uroczystości a nie tylko „płytę z wesela”.
  Serdeczne pozdrowienia Panie Krzysztofie.
  JUSTYNA I MARIUSZ JABŁOŃSCY Z LUBLINA

 4. Na Pana Krzysztofa trafiliśmy przypadkiem, bez polecenia – przez google. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu – został wykonany bardzo profesjonalnie, rzetelnie i inteligentnie; efekt był chwalony przez wszystkich oglądających. Szczerze polecamy współpracę z Panem Krzysztofem.

 5. Do wszystkich, którzy zastanawiają się czy wybrać Pana Krzysztofa!

  Długo zastanawiałam się czy zdecydować się na nagranie naszego ślubu i wesela. Choć nie byłam do końca zdecydowana postanowiłam poszukać osoby z dużym doświadczeniem i za rozsądna cenę. Jakimś cudem udało mi się i trafiłam na stronę Pana Krzysztofa. Jednak do czasu otrzymania płyty nadal uważałam,że robię to tylko dla rodziców i przyjaciół.
  Jak tylko włączyłam płytę z naszego ślubu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam…
  Klasa, smak, genialny kadr! Byłam zdumiona. Z zapartym tchem obejrzałam dwie płyty i było mi strasznie przykro,że to już koniec! Na płycie nie było standardowego”obciachu weselnego”. Otrzymałam coś co w pełni mnie zaskoczyło i spełniło moje marzenie! Płyta jest bez zbędnych ozdobników, tandetnych trików. Obraz brzytwa, kadr jak z filmu. Szczerze i z całego serca polecam taką płytę! Płytę do której się wróci po latach, płytę która nie jest kiczem i tandeta, płytę która zachwyci najbardziej wymagających klientów!
  A Panu Panie Krzysztofie serdecznie gratuluje gustu i wyczucia oraz życzę Panu ogromnych sukcesów w dalszej przygodzie z kamerą!

  pozdrawiamy!
  Magda i Łukasz

 6. Atrakcyjna cena w stosunku do tego co oferuje Pan Krzysztof ,ale to tylko jeden z licznych atutów usługi. Wykonanie filmu na wysokim poziomie.
  Szczerze polecam!

 7. Profesjonalizm w każdym calu…
  Doskonała realizacja filmu, świetna jakość obrazu w HD oraz dźwięku. 🙂
  Jesteśmy przekonani,że poziom usługi zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
  Polecamy z czystym sumieniem wszystkim,którzy chcą mieć coś więcej niż zwykłe „kamerowanie” na swoim ślubie .
  Pozdrawiamy

 8. Filmowanie naszego ślubu powierzyliśmy Panu Krzysztofowi ponieważ szukaliśmy kamerzysty z bogatym doświadczeniem. Decyzja ta była jak najbardziej trafna. Nasz film zdecydowanie różni się wykonaniem od innych standardowych filmów weselnych jakie mieliśmy okazje oglądać. Film jest super, cała rodzina jest pod wrażeniem !!!
  Polecamy każdemu kto ceni sobie dobre wykonanie za rozsądne pieniążki.

 9. Dziękuję Panie Krzysztofie za świetnie wykonaną robotę,widać że jest to dla Pana nie tylko praca ale i ogromna pasja!Ilekroć zasiadamy wraz z żoną aby obejrzeć film z naszego ślubu to mamy wrażenie jak byśmy oglądali film w tv a nie zwykłe nagranie.Pełen profesjonalizm,dziękuję raz jeszcze i na pewno będę Pana polecał wszystkim znajomym,pozdrawiam Marcin J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.